Blog > Komentarze do wpisu
Muzyka, muzyka

Zeszyt zrobiony na zamówienie dotarł już do właściciela, więc mogę pokazać. Jedynym życzeniem było użycie tej pięknej serwetki, z którą powstało wcześniej pudełko na CD. Nie chciałam, aby całość została banalnie równo oklejona, więc wymyśliłam inne ułożenie. Miejsca nie oklejone, najpierw pomalowałam złotą metaliczną farbą, potem Cracle Country i farba czarna nakładana gąbeczką. Chyba pasuje:). Całość trochę patynowałam czarną farbą. Na koniec lakier akrylowy z półpołyskiem. Oto efekt (w rzeczywistości chyba lepszy niż na zdjęciach):

A muzycznie dziś Grzegorz Turnau, którego uwielbiam za całokształt. Na jego koncerty mogłabym chodzić choćby codziennie, ale skoro nie za często u nas występuje, muszą wystarczyć mi płyty:)


sobota, 12 czerwca 2010, 1.hanutka

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Mira, *.tpnet.pl
2010/06/13 08:32:51
I znowu mi opadła szczęka i nie wiem co powiedzieć. Śliczne! Czy to taki normalny notes ze zwykłymi okładkami, czy jakiś specjalny? Bardzo, bardzo pięknie wygląda to połączenie serwetki i spękań. I ta niewidoczna granica pomiędzy... Ech Haniu...
A G.Turnau, to kolejna i moja fascynacja ale też ogromny sentyment, bo gdy On zaczynał śpiewać w Piwnicy ja zaczynałam moja przygodę z Krakowem. Oboje byliśmy wtedy tak samo młodzi i tak samo szczupli ;))
-
2010/06/13 11:20:42
Mnie się także podoba, połączenie tej serwetki ze spękaniami country naprawdę wygląda świetnie, bardzo stylowo i powiedziałabym nieco nostalgicznie, ale bardzo elegancko.
Pozdrawiam
Anka
-
2010/06/13 13:21:19
Dziękuję, Kochane, aż się rumienię:). Wydaje mi się, że zeszyt naprawdę wyszedł ładnie i Właścicielowi też się podobał. Miro, to zwykły zeszyt formatu B5, w lakierowanych okładkach, który Pan Muzyk:) sam kupił i przekazał mi do ozdobienia. Większość moich notesów, to też takie zwykłe, lakierowane. Trzeba je najpierw przetrzeć drobnym papierem ściernym, pomalować primerem, potem farbą podkładową i już można dowolnie malować i zdobić. Jedynie warto w okolicach grzbietu, gdzie okładka zgina się przy otwieraniu, jakoś wzmocnić, bo sama farba często tam pęka. Ja oklejam te miejsca tasiemką lub papierem, serwetką. Specjalne notesy w tekturowych okładkach ma Rayher, ale nie są tanie i mają kartki gładkie, ale dużo łatwiej się z nimi pracuje. Pokażę takie po wakacjach, bo na razie mi nie wolno (to prezent):)).
A G.Turnau jest taki bardzo krakowski (co mi bardzo odpowiada). U Was żyje się inaczej:), a przynajmniej jest więcej miejsc, gdzie można się "zatrzymać", u nas tylko się pędzi:(. Ale naszą Starówkę też bardzo lubię, choć zdecydowanie za rzadko tam bywam.
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/03/12 20:39:31
Hej :) naprawdę śliczne, nie mam słów... i jeszcze pytanie: ty to sama robisz? i jeśli tak, to czy na zamówienie i o jakiej cenie mowa? jeśli tak prosiłabym o kontakt na maila ewelcia51509@gmail.com ;)
-
2012/03/12 20:43:29
Hej :) naprawdę śliczne, nie mam słów... i jeszcze pytanie: ty to sama robisz? i jeśli tak, to czy na zamówienie i o jakiej cenie mowa? jeśli tak prosiłabym o kontakt na maila ewelcia51509@gmail.com ;)
-
Gość: marta, *.ip4.greenlan.pl
2015/10/22 01:56:24
jakiego lakieru na koniec uzywasz? ze sklepu plastycznego czy marketu budowlanego? jesli ta druga opcja to daj cynka jakiej firmy ;) ja kupilam ktoregos razu akryl bezbarwny bodajze vidaron ale momentalnie schnie na pędzlu co w efekcie oznacza, ze nie skoncze polakierowac a pedzel jest juz twardy ;/
-
2015/11/05 23:52:27
Prawie zawsze używam lakierów akrylowych do drewna Flugger we wszystkich wariantach: matowy, półpołysk i połysk. Są świetne, polecam:)


Tu kupisz moje prace:

rękodzieło i handmade - ArtMadam

    free counters

    statystyka
    Toplista Decoupage

    HAND MADE - Rękodzieło