Blog > Komentarze do wpisu
Poświątecznie

Święta minęły nie wiadomo kiedy:( Cały ten rok zresztą jakoś tak "mignął". Najwyższy czas odkurzyć bloga. Sama zdziwiłam się, że aż tak długo mnie tu nie było.

Nadal nie lubię robić bombek, więc i w tym roku nie było. Nawet kupiłam kilka, żeby się przemóc, ale nic z tego nie wyszło, poczekają na następny rok.

Zrobiłam za to dzwoneczek dla mojej ulubionej Pani Karolinki:* Tylko pogoda nie dopisała, więc zdjęcia okropne i zupełnie nie oddają jego uroku;)

Ptaszki z papieru Decomanii, tak mi się pięknie wpisały w świąteczny nastrój.

Wnętrze malowane na metaliczny brąz.

I już bez dekupażu, sam shabby chic - śnieżynki, które dołączyłam do życzeń. Było 8, ale zdjęcia zrobiłam, gdy pozostały dwie:)

Cieniutka sklejka malowana na szaro, potem potraktowana świecą, pomalowana na biało, mocno pościerana i na koniec krawędzie muśnięte na złoto. Takie drobiażdżki:)

A pod choinką znalazłam bardzo kobiecy prezent, czyli nową miniszlifierkę:))), więc jest nadzieja na wielkanocne podziurawione pisanki;)

Wszystkim zaglądającym życzę samych pięknych dni w Nowym Roku!

sobota, 29 grudnia 2012, 1.hanutka

Polecane wpisy

Komentarze
2012/12/30 16:11:42
Wita Haniu:) Dzwoneczki prześliczne, a zawieszka....? Wow!!! Mam taką :) No faktycznie ten grudzień "mignął" jak z bicza strzelił... :( Ale tęskniłam za Twoimi nowymi wpisami...I życzę SOBIE :) na Nowy Rok, żeby TWOJE wpisy pojawiały się częściej :)) A Tobie życzę jak zwykle: udanych pomysłów, natchnienia, cudownej intuicji...no i cierpliwości do dekupażu :) I jeszcze coś: wielu wdzięcznych, słownych klientów :)
-
2012/12/30 21:29:42
ha, a ja właśnie miałam w planie, że jak nie będzie Twojego nowego wpisu, to naskrobie coś z pytaniem, czy ktoś tu jeszcze jest? A tu proszę, jest wpis!I ucieszyłam się, że nie lubisz robić bombek, bo to oznacza, że nie jestem sama. Co roku czuję się jak dziwoląg - bombki mnie nie kręcą :-). A prezent bardzo kobiecy :-). ja dostałam szlifierkę mimośrodową - tak to się chyba nazywa - witam w klubie.
-
Gość: Karolina, *.96.236.134.tvksmp.pl
2012/12/30 22:33:39
Pani Haniu, dzwoneczek piękny...umila świąteczny czas...:) Uwielbiam ptaszki, mam ich trochę, ale ten na dzwoneczku ma w sobie odrobinę Pani magii i to czyni go absolutnie wyjątkowym!!! Wszystkiego dobrego na Nowy Rok Pani Haniu!!!:*
-
Gość: Galaxia, 178.219.103.*
2012/12/31 01:36:50
Witaj Haniu!
Właśnie się ostatnio zastanawiałam co u Ciebie słychać :)
Dzwoneczek śliczny - bardzo urokliwy.
Gwiazdki zdecydowanie w moim klimacie :)
Już pewnie nie będę miała okazji, więc życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Pozdrawiam serdecznie,
Monika
-
2012/12/31 09:25:02
Ja w tym roku zrobiłam pierwsze bombki, ale też bez entuzjazmu, więc solidaryzuję się z Tobą Haniu i życzę wszystkiego dobrego z okazji Roku Nowego i może żeby tak czas tak zwolnił...
Pozdrawiam
Grażyna
-
2012/12/31 19:54:27
Drogie moje! Dziękuję bardzo za życzenia i za to, że chcecie tu zaglądać. To takie miłe, że ktoś czeka na wpis i że się ucieszy na jego widok:) Wzruszyłyście mnie bardzo:*** Jeszcze raz życzę Wam wyjątkowego, wspaniałego Nowego Roku! Postaram się Was nie zawieść i bywać tu częściej.


Tu kupisz moje prace:

rękodzieło i handmade - ArtMadam

    free counters

    statystyka
    Toplista Decoupage

    HAND MADE - Rękodzieło