Blog > Komentarze do wpisu
Szafek kilka


Wszystkie powstały pod koniec poprzedniego roku, ale każda jest całkiem inna.

Pierwsza bardzo spokojna i trochę romantyczna.

szafka na klucze

Bejcowana na kasztan, obrazek lekko patynowany na brzegach.

szafka na klucze

Wewnątrz też zdobiona i patynowana.

szafka na klucze

Druga całkiem inna. Nawiązałam w niej do cebrzyka, który kiedyś zmalowałam.

szafka na klucze

Bejcowana na ciemny dąb, dekorowana w stylu shabby chic - kremowe na oliwkowym, z rumiankami z papieru ryżowego ITD. Bardzo piękny jest ten wzór.

szafka na klucze

A w środku też rumianki (a może to nie są rumianki?), całkiem inne. Bardzo podobała mi się ta serwetka. Tło wokół popaćkane różnymi odcieniami brązu.

szafka na klucze

Kolejna - bardzo delikatna.

szafka na klucze

Szafkę pomalowałam laserunkowo na popielato i mocno przetarłam. Na froncie wykorzystałam serwetkę biało-szarą, a na niej nakleiłam bukiecik margerytek i niezapominajek z papieru klasycznego ITD. Brzegi trochę popatynowałam na szaro. Chyba wyszło bardzo subtelnie:)

Wewnątrz bukiecik niezapominajek z papieru ryżowego ITD z podmalowanym tłem.

szafka na klucze

I ostatnia, z której nie jestem specjalnie zadowolona, ale takie było życzenie - dla zapalonego wędkarza,  z tym obrazkiem. Kolor wenge. 

szafka na klucze

W rzeczywistości obrazek jest bardziej pomarańczowy, na zdjęciu wyszedł taki ciemny:( W środku też jest fotografia z wędkarzami w podobnym stylu, ale chyba w pośpiechu zapomniałam zrobić zdjęcie:(


czwartek, 21 stycznia 2016, 1.hanutka

Polecane wpisy

Komentarze
2016/01/21 22:05:25
Cieszę się bardzo Haniu, że pokazujesz swoje cudeńka :) wiesz, że uwielbiam Twoje prace. Urzekła mnie ostatnia skrzyneczka...Piękna ... Ma w sobie jakąś magię :) Chyba wykonana na zamówienie? Pozostałe też są piękne, jak zwykle dopracowane w każdym szczególe. Wrzucaj Kochana zdjęcia jak najczęściej. My czekamy :) Pozdrawiam i dziękuję za wiadomość :) :* Gina
-
Gość: Mira, *.142.citypartner.pl
2016/01/22 19:04:03
Mnie też ta ostatnia urzekła... :))) Może w rzeczywistości ten pomarańczowy odcień odbiera jej urodę, ale na blogowym zdjęciu jest pięknie i nastrojowo. Drugie miejsce dla szarej z bukietem, ale oczywiście to tylko taki umowny ranking, bo wszystkie piękne. Pozdrawiam cieplutko.
-
2016/01/25 23:11:51
Hmm, to mnie zaskoczyłyście;) Ta ostatnia szafka wcale mi się nie podobała. Może dlatego, że bardzo się nad nią namęczyłam, a wcale tego nie widać... Wydaje mi się, że z tym pomarańczowym kolorem wyglądała nawet lepiej niż tu na zdjęciu. Oby pani zamawiająca miała takie samo zdanie jak Wy:) Nie narzekała do tej pory, więc może nie było tak źle:)))
Uściski!


Tu kupisz moje prace:

    free counters

    statystyka
    Toplista Decoupage

    HAND MADE - Rękodzieło