sobota, 29 grudnia 2012
Poświątecznie

Święta minęły nie wiadomo kiedy:( Cały ten rok zresztą jakoś tak "mignął". Najwyższy czas odkurzyć bloga. Sama zdziwiłam się, że aż tak długo mnie tu nie było.

Nadal nie lubię robić bombek, więc i w tym roku nie było. Nawet kupiłam kilka, żeby się przemóc, ale nic z tego nie wyszło, poczekają na następny rok.

Zrobiłam za to dzwoneczek dla mojej ulubionej Pani Karolinki:* Tylko pogoda nie dopisała, więc zdjęcia okropne i zupełnie nie oddają jego uroku;)

Ptaszki z papieru Decomanii, tak mi się pięknie wpisały w świąteczny nastrój.

Wnętrze malowane na metaliczny brąz.

I już bez dekupażu, sam shabby chic - śnieżynki, które dołączyłam do życzeń. Było 8, ale zdjęcia zrobiłam, gdy pozostały dwie:)

Cieniutka sklejka malowana na szaro, potem potraktowana świecą, pomalowana na biało, mocno pościerana i na koniec krawędzie muśnięte na złoto. Takie drobiażdżki:)

A pod choinką znalazłam bardzo kobiecy prezent, czyli nową miniszlifierkę:))), więc jest nadzieja na wielkanocne podziurawione pisanki;)

Wszystkim zaglądającym życzę samych pięknych dni w Nowym Roku!

Zakładki:
Jeśli podobają Ci się moje prace i chciałabyś mieć podobną, napisz do mnie
Kontakt
Moja galeria
Moje albumy
Odwiedzam
Wszystkie przedstawione modele są mojego autorstwa i nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.
Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa i nie zgadzam się na kopiowanie i umieszczanie ich na innych stronach bez mojej zgody.


Tu kupisz moje prace:

rękodzieło i handmade - ArtMadam

    free counters

    statystyka
    Toplista Decoupage

    HAND MADE - Rękodzieło