środa, 15 kwietnia 2009
Coś na początek

Od niedawna występuję jako hanutka. Już trochę się do tego przyzwyczaiłam, bo nikt mnie nigdy tak nie nazywał. Uwielbiam wszystko robić własnoręcznie, a przynajmniej sprawdzić, czy potrafię.

 Nie mam wykształcenia plastycznego i nawet nigdy mi do głowy nie przyszło, żeby je mieć. W szkole nie zauważono u mnie żadnego talentu w tym kierunku:(. Wszystkiego, co potrafię, nauczyłam się właściwie sama: z książek, czasopism lub z niewielką pomocą drugiej osoby. Nigdy nie byłam na żadnym kursie, a w moim domu rodzinnym nikt się jakimkolwiek rękodziełem nie zajmował (w młodości jedynie mama trochę haftowała - ładnie, ale tylko sznureczkiem). Moje pomysły zawsze wspierał mój tato, który kupił mi pierwszy wykrój i książkę ze ściegami na drutach. Myślę, że teraz uśmiecha się do mnie gdzieś Z GÓRY.

Z wykształcenia jestem bibliotekoznawcą, ale wiele lat temu postanowiłam zostać w domu z moimi córkami. Czasami żałowałam, że coś mnie w życiu ominęło, ale jednocześnie wiem, że to, co zyskałam, jest bezcenne. Moje dzieci są wspaniałe, a ja mogłam przez te lata wiele się nauczyć i poświęcić swoim pasjom. Myślę, że nie zmarnowałam tego czasu, ale żałuję, że wielu rzeczy nie zaczęłam wcześniej, że intensywniej nie pracowałam. Moje koleżanki zrobiły karierę i dziwią się, że ja dokonałam takiego wyboru. Ale im obce kobiety wychowują dzieci, obce kobiety sprzątają dom, jedzą byle co i byle jak i niczego nie tworzą. Czasami człowiek żyje, jak musi, a czasami jak chce.

Miało być wesoło, a wyszło niekoniecznie:(

Blog czas zacząć

Właściwie to nie wiem, po-co-mi-to. Obawiam się, że będę teraz więcej czasu spędzać na pisaniu niż na pracy. Wiem, że to wciąga.

Na razie będzie nieładnie, bo sama nic nie potrafię pozmieniać, a moje dziecko ma w przyszłym tygodniu testy gimnazjalne, więc nie mogę głupstwami głowy zawracać (żeby potem nie było na mnie:-)).

22:06, 1.hanutka
Link Dodaj komentarz »
1 ... 71 , 72
 
Zakładki:
Jeśli podobają Ci się moje prace i chciałabyś mieć podobną, napisz do mnie
Kontakt
Moja galeria
Moje albumy
Odwiedzam
Wszystkie przedstawione modele są mojego autorstwa i nie zezwalam na ich kopiowanie bez mojej zgody.
Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa i nie zgadzam się na kopiowanie i umieszczanie ich na innych stronach bez mojej zgody.


Tu kupisz moje prace:

rękodzieło i handmade - ArtMadam

    free counters

    statystyka
    Toplista Decoupage

    HAND MADE - Rękodzieło